Beyaz’la beraber reklam panolarında yer alma şansı!

Katılım Koşulları

 • Yarışma Pepsi Cola Servis ve Dağıtım A.Ş. (“Pepsi”) tarafından düzenlenmekte olup 20 Eylül 2019 – 11 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerlidir. 
 • Kullanıcılar tarafından Sosyal Medya hesaplarında (Twitter, Instagram, Facebook) “Tadım Testleri kazananı %59’la Pepsi” reklam filminde Beyazıt Öztürk ile çekilecek  ve #HepsiBiYanaPepsiBiYana etiketiyle yayınlanacak olan içeriklerden jüri tarafından seçilecek 5 paylaşım, seçilen kişilerin şehirlerindeki Pepsi tarafından seçilen reklam panolarında 1 hafta süreyle yer alacaktır. Kazanan kişilerin aynı şehirde ikamet etmesi halinde, katılımcıların paylaşımı Pepsi’nin seçtiği noktalarda karışık bir şekilde yapılacaktır.
 • Pepsi’nin hizmet aldığı sosyal medya ajansı, kazanan kişi ile kişinin yarışmaya katılırken kullandığı sosyal medya hesabı, email adresi veya telefon numarası üzerinden iletişime geçecek ve katılımcıdan ad, soyad, GSM Numarası, doğum tarihi ve, adres bilgilerini doğru ve eksiksiz vermesi istenecektir. 
 • İletişime geçilmesinin ardından üç gün beklenilecek, üç gün içerisinde geri dönüş alınamazsa, bu bilgilerden herhangi biri eksikse, bilgiler yanlış veya rastgele verilmişse katılımcı hakkını kaybedecektir. 
 • Katılımcılar yarışmaya katılmak ve bu bilgileri paylaşmak ile reklam panolarında fotoğraflarının ve yaptığı paylaşımın yayınlanmasını, yayınlanan bu fotoğrafın ve paylaşımın haklarının süresiz Pepsi’ye ait olduğunu ve reklam panolarında yer almaları sebebiyle herhangi bir ücret, telif bedeli vs. talep etmeyeceklerini kabul etmiştir. 
 • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığının üçüncü kişilere ödenmesi talep edilemez. 
 • 11 Ekim 2019 saat 23.59’dan sonra gelen paylaşımlar yarışma kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Pepsi ve kampanyayı düzenleyen ajans çalışanları, bu çalışanların 1. ve 2. dereceden alt-üst soyları ile 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz., Gerektiği takdirde katılımcıdan, kendisinin 18 yaşından büyük olduğunu gösteren belge sunması istenebilir. Bu sınırlamalara dahil olan veya istenen belgeleri temin etmeyen katılımcılar kazanmış olsalar dahi  fotoğraf ve paylaşımları reklam panolarında yer almaz. 
 • Kampanyaya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden ve yukarıda yer alan sınırlamalara dahil olmayan kişiler katılabilirler. 
 • Yarışmaya dair sorular için Pepsi Instagram hesabına (https://instagram.com/pepsiturkiye) direkt mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
 • Pepsi yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının o güne kadarki bütün yarışma verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Pepsi, herhangi bir zamanda yarışma katılım koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Yarışmaya ilişkin değişiklikler www.pepsi.com.tr internet adresinde duyurulacaktır.
 • Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek  her türlü donanım, yazılım ve internet servis sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek  problemden, Pepsi sorumlu tutulamaz. 
 • Katılımcılar, bu yarışmaya katılmakla, yarışmaya katılım amacıyla paylaştıkları bilgilere ilişkin olarak telif, kullanım ve her türlü vasıta ile yayma hakkını, dünya çapında, daimi olarak, Pepsi’ye, iştiraklerine, bağlı şirketlerine, bölümlerine, haleflerine ve onun idaresinde olanlara ve iznine tâbi olanlara vermektedir. Katılımcılar, yükledikleri gönderi ve diğer materyallerin Pepsi tarafından herhangi bir amaçla süresiz olarak kullanılmasına izin verdiğini, kullanımdan dolayı hiçbir şekilde dava açmayacağını ve herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul eder.
 • Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkasının adına katılım yapılamaz.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.